Onze mensen

Ons kantoor heeft drie notarissen, Siebe Kuipers, Jeroen Prinsen en Lilian Thijssen. Daarnaast bestaat het team van Smalbraak Notarissen uit 23 enthousiaste en ervaren medewerkers die u graag begeleiden en adviseren ten aanzien van de door u gewenste notariële dienstverlening. Ook bieden wij met regelmaat stageplekken aan voor studenten notarieel recht en HBO-rechten en staan wij er altijd voor open om in contact te komen met aanstormend notarieel talent.

Mr. J.G.R.C. (Jeroen) Prinsen

Mr. J.G.R.C. (Jeroen) Prinsen

Notaris onroerend goed

prinsen@smalbraak.nl

Uitsluitend in geval van spoed ’s avonds bereikbaar op 06-28535049

Specialismen:
Commercieel vastgoed, projectontwikkeling, property finance, erfrecht, estate planning en (echtscheidings)mediation

E.W.J. (Edwin) Drosten

E.W.J. (Edwin) Drosten

Senior notarieel medewerker onroerend goed

drosten@smalbraak.nl

Specialismen:
Onroerend goed (particulier en commercieel), omzet-/overdrachtsbelasting, projectontwikkeling, splitsing en ondersplitsing, appartementsrecht en vve’s.

J.J.A. (Anneleen) Voortman

J.J.A. (Anneleen) Voortman

Notarieel medewerker onroerend goed

voortman@smalbraak.nl

Specialismen:
Onroerend goed, projectontwikkeling, nieuwbouw en appartementsrecht

Mr. S.X.D. (Samantha) Looijen

Mr. S.X.D. (Samantha) Looijen

Notarieel jurist familierecht

looijen@smalbraak.nl

Specialismen:
Familierecht, o.a. samenlevingsvormen, testamenten, afwikkeling van erfenissen, levenstestamenten, bewind, executele en vereffening

C.H.D. (Debby) Lubberding-Salomons

C.H.D. (Debby) Lubberding-Salomons

Receptioniste / administratief medewerker

G.E. (Sia) Alberts-Smoes

G.E. (Sia) Alberts-Smoes

Notarieel medewerker onroerend goed

alberts@smalbraak.nl

Specialismen:
Hypotheken en oversluitingen

M. (Melina) Tiric

M. (Melina) Tiric

Notarieel medewerker ondernemingsrecht

tiric@smalbraak.nl

Specialismen:
Ondernemingsrecht

Mr. K. (Kelly) Heuver

Mr. K. (Kelly) Heuver

Kandidaat-notaris familierecht

heuver@smalbraak.nl

Specialismen:
Familierecht, o.a. testamenten, verdelingen, samenlevingscontracten, huwelijksvoorwaarden en schenkingen

L.A.M. (Leontine) Siero

L.A.M. (Leontine) Siero

Notarieel medewerker familierecht

siero@smalbraak.nl

Specialismen:
Familierecht en verdelingen

M.E. (Maaike) Beijers-van Hal

M.E. (Maaike) Beijers-van Hal

Notarieel medewerker onroerend goed

beijers@smalbraak.nl

Specialismen:
Onroerend goed, leveringen en hypotheken

G. (Gea) Slingschröder-Lubberts

G. (Gea) Slingschröder-Lubberts

Notarieel medewerker royementen

slingschroder@smalbraak.nl

Specialismen:
royementen

J.B.M. (Annet) Veldkamp-Rozenkamp

J.B.M. (Annet) Veldkamp-Rozenkamp

Boekhouder / controller

rozenkamp@smalbraak.nl

Specialismen:
Boekhouding

Werken voor hét notariskantoor van Deventer?

Wij staan altijd open voor talent en enthousiaste nieuwe collega’s. Daarnaast hebben wij per jaar een aantal stageplekken voor studenten notarieel recht en HBO-rechten. Wil je solliciteren of stage lopen, stuur dan je (open) sollicitatie naar, of neem contact op met Jeroen Prinsen of Lilian Thijssen.

Werken voor hét notariskantoor van Deventer?

Wij staan altijd open voor talent en enthousiaste nieuwe collega’s. Daarnaast hebben wij per jaar een aantal stageplekken voor studenten notarieel recht en HBO-rechten. Wil je solliciteren of stage lopen, stuur dan je (open) sollicitatie naar, of neem contact op met Jeroen Prinsen of Lilian Thijssen.

Wij willen het graag goed voor u regelen.